موشک های مقاومت لرزه بر اندام دشمن انداخت
موشک های مقاومت لرزه بر اندام دشمن انداخت
سخنگوی رسمی دولت نجات ملی مستقر در صنعا (وابسته به انصارالله) با محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تاکید کرد که گروه های مقاومت بهترین و محکم ترین پاسخ را به جنایت های رژیم صهیونیستی دادند.

به گزارش ناب خبر از شبکه خبری «المسیره» یمن، ضیف لله الشامی، سخنگوی دولت نجات ملی یمن، به حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه واکنش نشان داد و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در تجاوزی آشکار به مردم نوار غزه همه میثاق نامه های حقوقی و انسانی را زیرپا گذاشت.
وی در ادامه از جامعه بین الملل و سازمان ملل خواست که با اعمال فشار به رژیم صهیونیستی موجب توقف حملات تل آویو به غزه شود.
الشامی تاکید کرد که ملت و دولت یمن تا زمان پیروزی کامل ملت فلسطین و تشکیل یک دولت مستقل به پایتختی قدس شریف در کنار آنان خواهند بود.
سخنگوی دولت نجات ملی یمن افزود: با وجود محاصره 4 ساله ملت یمن از سوی ائتلاف متجاوز سعودی – اماراتی، مساله فلسطین همچنان برای ملت یمن مساله اصلی و دغدغه حقیقی خواهد ماند.
وی با اشاره به جنایت های جنگی که رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین مرتکب می شود از کشورهای اسلامی خواست تا فلسطینان را برای رویارویی با رژیم صهونیستی یاری کنند.
الشامی گفت: شلیک چندین موشک مقاومت بر اندام رژیم صهیونیستی لرزه انداخته، پس اگر صدها موشک روانه سرزمین های اشغالی شود چه خواهد شد؟.
وی در پایان تاکید کرد: پاسخی که گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) و برخی دیگر از گروه های مقاومت فلسطین به رژیم صهونیستی دادند بهترین و محکم ترین پاسخی بود که این رژیم می توانست دریافت کند.
به گزارش ایرنا، براساس گزارش وزارت بهداشت فلسطین، در درگیری های دو روز گذشته گروه های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تاکنون 25 فلسطینی شهید و 154 نفر دیگر زخمی شدند.
دور جدید درگیری بین گروه های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی از روز شنبه با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز و با پاسخ کوبنده مقاومت سرانجام متوقف شد.

  • نویسنده : ناب خبر