توزیع شکر در بازار خوزستان
توزیع شکر در بازار خوزستان
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت : تا دو روز آینده شکر به طور گسترده در بازار استان توزیع می شود.

به گزارش ناب خبر،امیر حسین نظری در گفتگو ویژه خبری شبکه استانی سیمای خوزستان با بیان اینکه به علت وقوع سیل تولید شکر در شرکت های کشت و صنعت نیشکر استان با وقفه رو برو شد افزود : شکرهای موجود در انبار این شرکت ها دچار خسارت نشده اند و در دو روز آینده وارد بازار استان خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه قیمت مرغ در بازار استان در حال رسیدن به زیر 12 هزار تومان می باشد گفت : این در حالی است که این محصول پروتئینی در قبل از عید نوروز بین 16 تا 17 هزار تومان توزیع می شد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان با تاکید بر اینکه نظارت و بازرسی از بازار در جهت حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار با جدیت ادامه دارد گفت : در هشت ماه گذشته بیش از 100 هزار بازرسی ، تشکیل 98 هزار پرونده تخلف و صدور 150 میلیارد تومان جریمه انجام شده است.

وی یکی از گزینه های افزایش قیمت کالاهای اساسی را تحریم دشمنان بیان کرد و افزود : برخی از متخلفان نیز قیمت ها را بالاتر از نرخ مصوب به فروش می رساندند که با آنها به شدت برخورد خواهد شد.

مدیر کل تعزیزات حکومتی خوزستان هم در این گفتگوی ویژه گفت : در 10 ماه اخیر و بر اثر نوسانات ارزی و تحریم ها تنظیم بازار دچار خلا شد.

سعیدی با بیان اینکه پارسال در برخورد با متخلفان بازار چهار میلیارد و 690 میلیون تومان در بخش خدمات و کالا جریمه وصول شد ادامه داد : براساس قانون ، تعزیزات حکومتی فقط می تواند در موضوع برخورد و صدور حکم در بازار ورود کند و نظارت با سازمان صمت و اتاق بازرگانی می باشد و این نیازمند اصلاح قانون می باشد.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان