يأس دشمنان از دیکته خواسته هایشان به محور مقاومت
يأس دشمنان از دیکته خواسته هایشان به محور مقاومت
امروز همه نیرو‌های استکباری و در رأس شان آمریکا با وجود این رهبر بزرگ (مقام معظم رهبری) از دیکته شرایط ذلت بار خود به ایران و محور مقاومت مأیوس شده اند

به گزارش ناب خبر به نقل از المنار؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه شب در سخنان ویژه احیای شب قدر که به صورت ویدئو کنفرانس از تلویزیون و در مساجد و حسینه ها پخش می شد، از روزه داران و شب زنده داران و مومنان خواست تا در این شب عزیز و بزرگ به طور ویژه برای سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب اسلامی دعا کنند.

سید مقاومت در بخش ديگري از سخنانش، با اشاره به اینکه چند روز دیگر عمر رهبری امت توسط امام خامنه ای سی ساله می شود، افزود: البته دعا برای محافظت از همه مراجع بزرگوار تقلید، اما چرا دعا برای رهبر معظم انقلاب، چون باید بگوییم، ای خواهران و برادران، در 30 سال گذشته و به خصوص در این چند سال اخیر که دشواری ها، سختی و فتنه ها بیشتر شده است، کسی که پرچم بزرگ اسلام، مقاومت، جهاد و وحدت اسلامی را برافراشته است و سرسختانه از وحدت میان مسلمین و از مردم و مظلومان و مستضعفان محافظت کرده، و کسی که جبهه مقاومت را فرماندهی کرده، و کسی که با شجاعت و صلابت در برابر نیروهای استکباری، قلدری ها، تهدیدها و همه وحشت آفرینی هایی که در جهان می بینیم، ایستاده است، امام خامنه ای است.
دبیرکل حزب الله لبنان خاطرنشان کرد: شما می بینید که در دنیای امروز با یک بیانیه، در آن سوی جهان یک دولت و کشور سقوط کرد، با یک تماس تلفنی از آن سو، مقادیر زیادی از پول است که پرداخت می شود، با یک تهدید است که بسیاری از حاکمیت، کرامت، آزادی و حقوق خود تنازل می کنند. اما در این میان، یک رهبر با صلابت و شجاعت می ایستد، صلابت و شجاعتی که از اجداد پاکش یعنی حضرت رسول الله و امیرالمومنین علی علیهما السلام به ارث برده است.

سید حسن نصرالله ادامه داد: امروز همه نیروهای استکباری و در رأس شان آمریکا با همه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی و با انبوهی از پژوهش ها و تحقیقات و برنامه ها، با وجود این رهبر بزرگ، از اینکه هر شرطی از شروط ذلت بار خود را به جمهوری اسلامی ایران و به محور مقاومت دیکته کند، مأیوس شده است، و دقیقا مانند آن زمانی که به علت وجود امام خمینی (ره) مایوس بودند.
وی تاکید کرد: آنها می دانند و یقین دارند که با وجود این رهبر فرزانه با این سطح از حکمت، آگاهی، دانش، شجاعت، صلابت، اخلاص و صداقت نخواهند توانست که به این جبهه چیزی را تحمیل کنند، یا در برابر آن پیروزی بدست آورند.
دبیرکل حزب الله لبنان همچنین گفت: امروز پس از فضل بزرگ الهی و عنایت مولایمان حضرت صاحب الزمان (عج)، پیروزی ها و دستاوردهای این جبهه به حکمت، شجاعت و ایستادگی این رهبر بازمی گردد. برای همین ما از همه به اینکه خداوند متعال ایشان را به خصوص در این شرایط سخت محافظت کند، محتاج تر هستیم.
سید حسن نصرالله دومین دعای ویژه ای را که البته از همه دعاها بسیار مهمتر است و مومنان باید خیلی به آن اهتمام بورزند، دعا برای سلامتی و تعجیل فرج امام زمان (عج) دانست و ادامه سخنان خود را به آن اختصاص داد

  • نویسنده : ناب خبر