هدف قرار دادن مواضع ائتلاف سعودی با چندین فروند موشک‌ زلزال 1
هدف قرار دادن مواضع ائتلاف سعودی با چندین فروند موشک‌ زلزال 1
ساعتی پس از آنکه پهپادهای یمنی دو فروگاه سعودی را هدف قرار دادند، چندین فروند موشک بالستیک به سمت مواضع ائتلاف متجاوز در نجران و جازان شلیک شد.

به گزارش ناب خبر،ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بامداد امروز (یکشنبه) تعدادی موشک بالستیک به سمت تجمعات ائتلاف سعودی در نجران و جازان شلیک کردند.

بر اساس گزارش وب‌سایت انصارالله ، یگان موشکی ارتش یمن با شلیک دو فروند موشک بالستیک زلزال ۱  به سمت مواضع ائتلاف سعودی در مربع الشرفه نجران، چندین نفر از  مزدوران سعودی  را کشت یا مجروح کرد.

ارتش یمن در ادامه با یک فروند موشک زلزال ۱ دیگر، مواضع «ارتش سعودی» در اردوگاه  الحماد  را هدف قرار داد و خسارات جانی و مالی زیادی به آنها وارد کرد.

در ادامه این گزارش آمده است: از دیگر مناطقی که با همین موشک هدف قرار داده شد مواضع  مزدورات مناطق  در نزدیکی «جبل قیس» جازان بود که این موشک با دقت به هدف اصابت کرد.

این عملیات پس از آن صورت می‌گیرد که یگان پهپادی ارتش یمن شامگاه شنبه (دیشب) از انجام عملیات جدید علیه فرودگاه‌های عربستان سعودی خبر داد.

به گزارش شبکه المسیره یمن، یگان پهپادی ارتش یمن اعلام کرد که پهپادهای تهاجمی  قاصف K۲  فرودگاه‌های ابها و جیزان عربستان سعودی را هدف حملات خود قرار دادند.

هفته پیش نیز تعدادی پهپاد از نوع قاصف K۲ به فرودگاه جیزان در جنوب عربستان حمله کرده و آشیانه و ایستگاه‌های هواپیماهای بدون سرنشین سعودی را که در جنگ یمن استفاده می‌شوند، هدف قرار گرفته است.

  • نویسنده : ناب خبر