مرز خسروی برای عبور زائران کربلا بازگشایی می شود
مرز خسروی برای عبور زائران کربلا بازگشایی می شود
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: بر اساس توافقات انجام شده، مرز خسروی از روزهای آینده برای عبور زائران از مرز ایران و زیارت کربلای معلی بازگشایی می شود.

به گزارش ناب خبر،سردار حسین اشتری روز یکشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از پزشکان به خبرنگاران اظهار داشت: با توافقات صورت گرفته، مرز خسروی از روزهای آینده بازگشایی می شود و امیدوارم که با هماهنگی انجام شده، زائران ایرانی بتوانند به سلامت از مرز عبور کنند.

وی افزود: لغو روادید برای عبور زائران از مرز خسروی از امروز اجرایی شده و هماهنگی ها برای تردد زائران صورت گرفته و الان منعی برای عبور از مرز ایران و عراق بدون روادید وجود ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی درباره اقدامات پیشگیرانه پلیس در ایام محرم نیز گفت: مثل سال های گذشته با هیات های مذهبی در سراسر کشور جلساتی را برگزار کردیم و همکاری خوبی بین نیروی انتظامی و هیات های مذهبی وجود دارد.

وی ادامه داد: از عزاداران اباعبدالله و هیات های مذهبی به خاطر همکاری با نیروی انتظامی تشکر می کنم. توصیه های لازم به مسئولان هیات ها ارایه شده است و پیش بینی می کنیم با نظم بیشتری مراسم عزاداری امسال برگزار شود.

سردار اشتری درباره خدمات نیروی انتظامی در حوزه بهداشت و درمان نیز گفت: بهداری ناجا روزانه ۱۰ هزار خدمت پزشکی به مردم و کارکنان در سراسر کشور ارایه می کند. بیمارستان های نیروی انتظامی با تجهیزات، پزشکان مجرب و کارکنان خدوم در خدمت مردم هستند.

وی اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد طرح جامع بهداشت، امداد و درمان در نیروی انتظامی را تا سه سال آینده آماده کنیم و با پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت عملیاتی کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم و کارکنان ارایه کنیم.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : ایرنا