توزیع 700 بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند همدان
توزیع 700 بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند همدان
دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) استان همدان گفت: پویش «مهر و ماه» در استان همدان 700 بسته لوازم التحریر هر کدام به ارزش 120 هزار تومان در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد.

به گزارش ناب خبر،میلاد مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چهارمین سال پویش «مهر و ماه» در استان همدان، موفق شدیم از طریق جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) استان همدان و حمایت مالی شرکت «ستاره اول» اقداماتی در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند انجام دهیم.

وی بیان کرد: در مرحله نخست 700 بسته لوازم‌التحریر هر کدام به ارزش 120 هزار تومان که در مجموع کل هزینه آن 84 میلیون تومان است، خریداری شد.

دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) استان همدان تصریح کرد: این اقلام در سطح استان اعم از مناطق حاشیه شهر و روستاهای محروم و کمتربرخوردار، بین دانش‌آموزان نیازمند که از طریق معتمدین قشر دانشجویی، فرهنگیان، دانشجو معلمان و فعالین فرهنگی شناسایی شده بودند، توزیع شد.

وی تصریح کرد: جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) استان همدان در مرحله دوم پویش «مهر و ماه» در نظر دارد، 700 بسته لوازم‌التحریر دیگر به ارزش 84 میلیون تومان که در مجموع توزیع مرحله اول و دوم به مبلغ 168 میلیون تومان می‌شود، جهت توزیع بین دانش‌آموزان نیازمند تا قبل از اتمام ماه مهر اقدام کند.

مرادی یادآور شد: در کنار توزیع این لوازم‌التحریر فعالیت‌های تربیتی و فرهنگی برای این دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی نیز برنامه‌ریزی شده و توسط گروه‌های معین جمعیت، در حاشیه شهر استان همدان برگزار می‌شود.

دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: علاوه بر دعوت از خیرین مردمی برای مشارکت در برگزاری هرچه بهتر این پویش، از گروه‌های خیریه استان نیز دعوت به همکاری به منظور برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های تربیتی ویژه این دانش‌آموزان در مناطق محروم می‌شود.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس