بسیج امکانات و تجهیزات شرکت فولاد برای کمک و امداد رسانی به مردم کوت عبدالله+تصویر
بسیج امکانات و تجهیزات شرکت فولاد برای کمک و امداد رسانی به مردم کوت عبدالله+تصویر
محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان گفت: به دنبال بارندگی بی سابقه که منجر به آب گرفتگی معابر و مشکلاتی در عبور و مرور مردم شده بود، بلا فاصله قرارگاه محرومیت زدایی این شرکت اقدام به تشکیل کارگروه به منظور امداد رسانی به شهروندان کرد.

به گزارش ناب خبر،محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار ناب خبر گفت: به دنبال بارندگی بی سابقه که منجر به آب گرفتگی معابر و مشکلاتی در عبور و مرور مردم شده بود، بلا فاصله قرارگاه محرومیت زدایی این شرکت اقدام به تشکیل کارگروه به منظور امداد رسانی به شهروندان کرد.

وی افزود: نیروهای متخصص و ماشین آلات فولاد خوزستان از همان ابتدای بارندگی و آبگرفتگی در این منطقه برای کمک رسانی حضور یافتند.

محمدی عنوان کرد: در همان ساعات اولیه در محل های مختلف که بارندگی، باعث آب گرفتی و مختل شدن زندگی مردم شده بود، حضور یافتیم و هماهنگی های لازم جهت حضور نیروهای متخصص و ماشین آلات صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: ارسال روزانه بیش از ۳۵۰۰ آب و غذا، اعزام لجن کش و پمپ های مکنده برای دفع آبهای سطحی، ارسال بیش از ۱۰۰۰ سرویس سرباره بهمراه بیل مکانیکی، لودر، کمپرسی، جاده سازی و راه سازی در خیابان آبگرفته درویشیه، ارسال لوله های بتنی ۱۲ اینچ برای شهرداری کوت عبدالله، توزیع بسته های ارزاق و فرش به خانواده های آسیب دیده کوت عبدالله از جمله اقدماتی است که توسط شرکت فولاد خوزستان انجام می شود.

 

  • نویسنده : ناب خبر