شناسایی ۸۲۹ بیمار جدید به کرونا در خوزستان
شناسایی ۸۲۹ بیمار جدید به کرونا در خوزستان
۸۲۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در خوزستان شناسایی شد.

به گزارش ناب ،سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در خوزستان، از دیروز تا امروز این تعداد بیمار به تفکیک ۶۹۵ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۳۴ بیمار بستری در مراکز درمانی در استان شناسایی شد.

دکتر علی احسان پور افزود: با احتساب این موارد جدید که به تفکیک در اهواز ۳۳۲، دزفول ۱۰۸، شوشتر ۶۵، آبادان ۶۲، شوش ۵۳، رامشیر ۳۹، خرمشهر ۳۸، ماهشهر ۳۷، امیدیه ۲۰، رامهرمز ۱۴، کارون ۱۲، هفتکل ۱۰، مسجدسلیمان ۹، دشت آزادگان ۷، ایذه و باوی ۴، شادگان و باغملک ۳، اندیمشک، گتوند، هندیجان و حمیدیه ۲ و بهبهان ۱ نفر بوده، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به ۱۹ هزار و ۹۱۰ نفر رسید.

وی با اشاره به اینکه  در حال حاضر ۶۸۴  بیمار در بیمارستان‌های استان بستری و تحت درمان هستند، ادامه داد: خوشبختانه با تلاش‌های مدافعان سلامت مردم، ۱۸ هزار و ۵۴۳  نفر از بیماران مبتلا به کرونا، بهبود یافته یا از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بابیان کرد: متاسفانه در شبانه روز گذشته، ۱۳ نفر بر اثر ابتلا به کوئید ۱۹ در استان جان باختند تا تعداد جان باختگان ناشی از کرونا ویروس در استان به ۶۸۳ نفر برسد.

دکتر احسان پور گفت:  استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل، شست و شوی مرتب دست ها، پرهیز از تردد‌های غیر ضروری و رعایت فاصله در روابط اجتماعی از موثرترین راه‌ها در جلوگیری از گسترش بیماری کوئید ۱۹  است.

شناسایی ۸۲۹ بیمار جدید به کرونا در خوزستان

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما