جان باختن دو مدافع سلامت در خوزستان
جان باختن دو مدافع سلامت در خوزستان
دو مدافع سلامت در راه سلامت مردم و درمان بیماران در خوزستان جان باختند.

به گزارش ناب خبر ، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان خوزستان گفت: خبر رسید باز هم بهداشت و درمان استان خوزستان غمزده ی کوچ عزیزانی خدوم و فداکار شد. تلخ و جانکاه است، شنیدن از دست دادن کسانی که چنان مخلصانه غرق در پاکی و طهارت بوده اند که فقدانشان در راه خدمت به مردم رقم میخورد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود : متاسفانه وضعیت بغرنج شیوع کرونا در خوزستان منجر به افزایش مخاطرات برای کادر جان بر کف بهداشت و درمان استان شده ، با این وجود این عزیزان در راه دفاع از سلامت مردم ثابت قدم هستند اما این سوال را باید پرسید که قلیلی از جامعه با درگذشت چند نفر دیگر از خادمان سپیدپوششان قرار است دست از پروتکل شکنی و بازی با جان خود و سایرین بردارند؟

وی ادامه داد : اینجانب با قلبی آکنده از غم فقدان همکاران پرتلاشم و آزرده از سستی ها در برابر دشمنی بی رحم و کشنده، ضایعه تلخ فقدان دو تن از کارکنان خدوم حوزه سلامت ، مرحومه هاجر عیدی زاده از همکاران پرتلاش شبکه بهداشت گتوند و مرحوم محمدعلی حسن علیزاده همکار زحمتکشمان در شبکه بهداشت مسجد سلیمان را به محضر خانواده های صبورشان و عموم کارکنان حوزه سلامت در استان خوزستان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند این عزیزان، رحمت و مغفرت الهی مسئلت می نمایم.

هم اکنون ۱۱ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : صدا و سیما مرکز خوزستان